_____________________




Упознајте нас

Родитељи, добродошли...

Ђачки кутак

Пројекат




ПРАТИТЕ НАС И НА...


СЛУШАЈТЕ И ГЛЕДАЈТЕ НАС


ЕКО ШКОЛА


ВРШЊАЧКИ ТИМ


_________________

 

_________________

 

_________________


_________________






Такмичења

Извештај са општинских  такмичења за школску 2018 / 2019.

Предмет
1.награда
2.награда
3.награда
Српски језик
Граматика
Анастасија Јевтић, V 3
Сунчица Филиповић, V 4
Димитрије Николић, VI 6
Елена Деспинић, VI 6
Теодора Спасеновић, VII 6
Марија Трпески, VII 2
Магдалина Тмушић, VIII 3
Михајло Марковић, VIII 1
Елена Митровић, VIII 5
Мила Лаловић, VIII 3
 
Анђела Несторовић, V 1
Милан Лазовић, V 6
Теодора Ђорђевић, VI 5
Милица Ђачић, VI 2
Ивана Драгичевић, VI 2
Димитрије Марић VI 2
Ана Андоновић, VI 2
Вања Вранић, VII 5
Јелена Петровић, VII 2
Матеја Шеха, VIII 3
Миња Мијаиловић, VIII 3
 
Душан Гагић, V 6
Матија Миљевић, V 2
Матеја Бабовић, VI 2
Марко Чкркић, VI 1
Бранислав Живановић, VI 6
Марија Васић, VII 5
Марко Митић, VIII 2
Емилија Томић, VIII 2
 
Српски језик
Књижевна олимпијада
Хелена Милосављевић 7-6
Марија Васић 7-5
Симона Ђуровић 7-6
Елена Митровић 8-5
Милица Митровић 8-5
Магдалина Тмушић 8-3
Марко Митић 8-2
 
Калина Радојевић 7-5
Ката Грујић 8-3
Миња Мијаиловић 8-3
Тамара Стаменковић 8-1
 
Теодора Спасеновић 7-6
Нина Радуловић 8-6
Мирјана Словић 8-6
Јана Грујић 8-3
 
Рецитатори Алекса Миљуш 1-3
Хана Марковић 7-5
   
Енглески језик   Павле Пантић 8-5 Тијана Одабашић 8-5, Данило Живковић 8-5
Математика Нађа Несторовић 3-2
Јана Василић 4-2
Алекса Вамзер 4-4
Димитрије Николић 6-6
 
 
Јаков Ранђеловић 3-2
Анђела Танкосић 3-3
Вељко Павловић 3-2
Огњен Ђокић 4-1
Матија Миљевић 5-2
Анђела Несторовић 5-1
Јована Костадинов 8-6
 
Ружица Грујић 4-2
Новак Делија 4-1
Милица Ђокић 4-1
Димитрије Марић 6-2
 
Физика Михајло Марковић 8-1 Миња Мијалковић 8-3 Димитрије Марић 6-2
Хемија     Анђела Кнежевић 7-2,  Марија Стефановић 7-2
Биологија      
Географија   Андреј Вујаклија 7-3,
Никола Маринковић 7-3, Миња Мијаиловић 8-3, Радмила Јокић 8-1,
Софија Јанковић 8-6
 
Теодора Спасеновић 7-6,
Вања Вранић 7-5,
 Катарина Кнежевић 7-2, Лука Делија 8-3,
Павле Пантић 8-5
 
Историја   Петар Трифунов 6-6 Исидора Петровић 8-6
Пливање      
Физичко васпитање, рукомет      
Златна сирена Радојичић Јован 2-6
Радојичић Стефан 4-5
Максимовић Јана 6-4
Ђуровић Симона 7-6
Грубер Милица 8-4
Маљковић Софија 8-4
 
Ранковић Димитрије 5-2 и Јевтић Анастасија 5-3, дует
Јевтић Анастасија 5-2
Николић Димитрије 6-6
 
Даница Павићевић 1-2
Андреј Лучић 2-6
Уна Михајловић 4-5
Катарина Спасеновић 5-2
Јана Бањалић 5-2
Тамара Чолак 8-5
 
Најраспеваније одељење      
Песнички сусрети деце и младих Чукарице     Анђела Узелац 2-3
 Елена Деспинић 6-6
Шах Сара Станковић 1-5
Кристијан Јеврић 3-6
Беочанин Лука 5-6
Ђанковић Урош 7-1
 
Уна Дракулић 1-3
Милица Исаиловић 2-3
Бранислав Ђокић 3-3
Јана василић 4-2
Михаило Радовановић 6-5
Лука Делија 8-3
 
Новак Даничић 1-3
Марија Вуксановић 3-5
 
 
 
 
Извештај са градских  такмичења за школску 2018 / 2019.
Предмет
1.награда
2.награда
3.награда
Српски језик
Граматика
     
Српски језик
Књижевна олимпијада
Марко Митић 8-2
Ката Грујић 8-3
Милица Митровић 8-5
 
Нина Радуловић 8-6
Мирјана Словић 8-6
Елена Митровић 8-5
Магдалина Тмушић 8-3
Миња Мијаиловић 8-3
Теодора Спасеновић 7-6
Калина Радојевић 7-5
 
Марија Васић 7-5
Хелена Милосављевић 7-6
Симона Ђуровић 7-6
 
Рецитатори Алекса Миљуш 1-3    
Енглески језик     Павле Пантић 8-5 Данило Живковић 8-5
Математика Анђела Несторовић 5-1 Алекса Вамзер 4-4 Јована Костадинов 8-6
Физика   Димитрије Марић 6-2 Михајло Марковић 8-1
Хемија      
Биологија      
Географија      
Историја     Петар Трифунов 6-6
Пливање     Стефан Гаковић 5-4
Физичко васпитање, рукомет      
 
Мој пријатељ ватрогасац
Душан Гагић 5-6    
Шах      
Златна сирена Стефан Радојичић 2-6 Јован Радојичић 4-5 Симона Ђуровић 7-6 Милица Грубер 8-4  Софија Маљковић 8-4  
 
 
 
Извештај са републичких  такмичења за школску 2018 / 2019.
Предмет
  1. награда
  1. награда
  1. награда
Српски језик
Граматика
     
Српски језик
Књижевна олимпијада
     
Рецитатори      
Енглески језик      
Математика      
Физика Михајло Марковић 8-1   Димитрије Марић 6-2
Хемија      
Биологија      
Географија      
Историја      
Пливање      
Физичко васпитање, рукомет      
 
Мој пријатељ ватрогасац
     
Шах      
Златна сирена